Tilaukset ja toimitusaikakyselyt 0200 29 005 / order.finland@ensto.com

Yhteystiedot

Ota yhteyttä asiantuntijoihin!

Tilaukset ja toimitusaikakyselyt

Asiakaspalvelu
0200 29 005
order.finland@ensto.com

 

Alue 1 ja 2

Etelä-Suomi ja Pirkanmaa

Jarkko Jansa
aluemyyntipäällikkö
050 404 2601
jarkko.jansa@ensto.com

Alue 3

Länsi-Suomi

Tomi Ojanen
aluemyyntipäällikkö
0400 752 863
tomi.ojanen@ensto.com

Fredrik Aminoff
aluemyyntipäällikkö
040 757 7777
fredrik.aminoff@ensto.com

Alue 4

Itä- ja Kaakkois-Suomi

Markku Korhonen
aluemyyntipäällikkö
040 139 6160
markku.korhonen@ensto.com

Alue 5

Pohjois-Suomi, Pohjanmaa ja Kainuu

Matti Turunen
aluemyyntipäällikkö
040 1396 666
matti.turunen@ensto.com

Hallinto

Juha Kreivi
tuotepäällikkö
040 1396 505
juha.kreivi@ensto.com

Ensto

 

Pääkonttori

Ensio Miettisen katu 2
06100 Porvoo
Katso sijainti kartalta

0204 76 21
ensto@ensto.com

Alajärven tehdas

Yhdystie 5
62830 Alajärvi
Katso sijainti kartalta

Myyntikanavat

Tuotetekninen tieto
Lue pintakäsittelyistä yms.

Laatu ja ympäristö
Tutustu ympäristöpolitiikkaamme

elwianews -asiakaslehti
Lue asiakaslehteä sähköisesti

Extranet-palvelu